facebook twitter Google Plus
Çoban Yıldızı 17. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Çoban Yıldızı 17. Bölüm Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yükleniyor...
Çoban Yıldızı 17. Bölüm Fragmanı özeti:

Fox tv ekranlarında yayınlanan Çoban Yıldızı 17. bölümüyle 22 haziran perşembe akşamı ekranlara gelecek. Telefonun ucunda Zühre haber beklemekte Seyit ise namlunun ucundadır. Her ikisininde akıbeti Fikret'in vicdanına kalmıştır. Seyit'i yaşatmak siteyen Zühre kurtarmak için her yolu dener.Güneş'in telefonunu açan Zühre hiç ummadığı birinin sesini duyar. Ali Rüveyda'yı babasına karşı korur. Zekkar ve Fikret Rüveyda'yı koz olarak kullanarak Seyit'ten Zühre'yi almak ister.


Çoban Yıldızı dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Fox tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Çoban Yıldızı 17. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Çoban Yıldızı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Çoban Yıldızı 17. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Çoban Yıldızı 17. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Çoban Yıldızı 17. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Çoban Yıldızı fragmanı, Çoban Yıldızı fragman izle, Çoban Yıldızı yeni bölüm, Çoban Yıldızı 17. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Çoban Yıldızı 17. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Çoban Yıldızı 17. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Çoban Yıldızı 17. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Çoban Yıldızı 17. Bölüm Fragmanı neler olacak, Çoban Yıldızı 17. Bölüm Fragmanı özeti